Prosinec 2011

Hank Ranch Horse

22. prosince 2011 v 8:28 | Noe |  Valutazione

Hank Ranch Horse

Tento koník je ve zbarvení appaloosy a vyráběl se v roku 2000. Můj názor na něj? Jeden z OF koní co bych chtěla. Co si mohli odpustit jsou ty čárečky na hřívě a ten kus černýho ocasu. Chápu že se určitě spoustě lidí nelíbí.

Jojo, není to dlouhý jako třeba u Kiiki, ale stojím si za svým že kratší články přečte víc lidí :D

Akce,koně a celkově rok 2012

20. prosince 2011 v 11:15 | Noe |  Diario

ZDRAVÍM!

Jelikož většina z vás nebo alespoň někteří ví o mé situaci tak na 100% plánuji CLS a s pražskými doufám všechny ;) Uvidíme jak se povede NYLS kde pojedeme na 90% rozmýšlím se. Ráda bych na CSE,BC i WLS a další které budou jenže řeknu to hnusně mám i reálný svět a díky modelům je pro mě všechno těžké. Nechci zas a opět rozpoutat hádku na toto téma.

Shrnutí protože sama článek nechápu :D
NYLS-90%
CLS-100%
CSE(jestli bude)-80%
BC(též jestli bude)-80%
WLS-50% (někteří vědí proč ;))

V roce 2012 modelů moc nechci respektivě žádný. I přesto že mamka pojede do USA nejspíše žádný nový nebude jelikož už takhle bude tam moc stát zrcadlovka. Když budou někteří nový budou to CMka(viz. další "odstavec") typu DEBBI nebo jak se to píše :D

Na co se vůbec moje stáj zaměřuje? Na nic řeknu to takhle ;). Rozhodně se nechci zaměřovat pouze na westernová plemena nebo tak. Spíše mám na mysli oficiální a zCMkovaný modely. Po troše úvahy jsem zvážila to že budu zaměřovaná na CMka. Jednoduše líbí se mi více a jsem hrozná ale nemám ráda když někdo má stejného koně možná proto. A co se týče plemen má to trošku dopad chci hlavně chlaďase.

A co já a rok 2012?
Téměř nic až na to že jsem vyrostla z dětských bot a dospěla jsem. Už to není jako dřív "Mami potřebuju peníze na tričko." Vůbec to není takhle. Šetřím si a oblečení nemám moc. O prázdninách místo dovolené v USA jsem se rozhodla že si najdu brigádu. Teď říkáte že jsem magor jenže já takovou příležitost mám každý rok tak proč zrovna tenhle bych měla letět? Ještě když všichni které chci vidět přiletí sem. Taky bych si hrozně přála v roce 2012 abych měla kde jezdit což se zatím už druhým rokem daří. A samozdřejmě bych chtěla lásku.

No jestli jste to přečetli jste máča :D né kecám mám vás ráda :)


19.12.2011

19. prosince 2011 v 10:53 | Noe |  Informazioni
TENTO DEN BYLA SPUŠTĚNA NOVÁ VERZE BÝVALÉHO POIRE RANCHE
dnes již se nazýváme Carmelo Pera Stable

Ačkoliv se pro neznalce těchto dvou jazyků(francoužštiny a italštiny) zdá název být naprosto jiný není o moc. Dříve jsme byly v překladu hruška ranč dnes již karamelová hruška stáj.

Proč hruška?
Protože okurka ;)

A proč že nanovo?
Můj život mi vadil a v sobotu(17.12.2011) jsem dá se říci od Boha dostala novou šanci.

Jakou?
Časem se dozvíš.

Co odtoho očekávám?
Mnoho ne, ale víc jak dříve doufám.