Akce,koně a celkově rok 2012

20. prosince 2011 v 11:15 | Noe |  Diario

ZDRAVÍM!

Jelikož většina z vás nebo alespoň někteří ví o mé situaci tak na 100% plánuji CLS a s pražskými doufám všechny ;) Uvidíme jak se povede NYLS kde pojedeme na 90% rozmýšlím se. Ráda bych na CSE,BC i WLS a další které budou jenže řeknu to hnusně mám i reálný svět a díky modelům je pro mě všechno těžké. Nechci zas a opět rozpoutat hádku na toto téma.

Shrnutí protože sama článek nechápu :D
NYLS-90%
CLS-100%
CSE(jestli bude)-80%
BC(též jestli bude)-80%
WLS-50% (někteří vědí proč ;))

V roce 2012 modelů moc nechci respektivě žádný. I přesto že mamka pojede do USA nejspíše žádný nový nebude jelikož už takhle bude tam moc stát zrcadlovka. Když budou někteří nový budou to CMka(viz. další "odstavec") typu DEBBI nebo jak se to píše :D

Na co se vůbec moje stáj zaměřuje? Na nic řeknu to takhle ;). Rozhodně se nechci zaměřovat pouze na westernová plemena nebo tak. Spíše mám na mysli oficiální a zCMkovaný modely. Po troše úvahy jsem zvážila to že budu zaměřovaná na CMka. Jednoduše líbí se mi více a jsem hrozná ale nemám ráda když někdo má stejného koně možná proto. A co se týče plemen má to trošku dopad chci hlavně chlaďase.

A co já a rok 2012?
Téměř nic až na to že jsem vyrostla z dětských bot a dospěla jsem. Už to není jako dřív "Mami potřebuju peníze na tričko." Vůbec to není takhle. Šetřím si a oblečení nemám moc. O prázdninách místo dovolené v USA jsem se rozhodla že si najdu brigádu. Teď říkáte že jsem magor jenže já takovou příležitost mám každý rok tak proč zrovna tenhle bych měla letět? Ještě když všichni které chci vidět přiletí sem. Taky bych si hrozně přála v roce 2012 abych měla kde jezdit což se zatím už druhým rokem daří. A samozdřejmě bych chtěla lásku.

No jestli jste to přečetli jste máča :D né kecám mám vás ráda :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama