Únor 2012

29.2.2012

29. února 2012 v 20:26 | Noe |  Diario
↑ Nice moustache! :DDD S kamarádkou na chatroulette :))

Takhle krásné datum budu mít až za čtyři roky a to se mnou bude bůh ví co :DDD

Jak vidíte s webem vůbec nehnu, ale v 01:01 tu máte překvápko! ^^ Možná mi kamarád (pokud si to vůbec ještě pamatuje) udělá design :))

Modely nic nového jen to že konečně mám fotky z asi prosince :D :D :D Takže udělám 3 nafoceným profilky asi :)

A já? Zas a opět nejdelší odstavec :D :D :D Mám jarní prázdniny zatím jsem většinu strávila v Liberci :D :D :D a zítra zas :D Z večera 27.-28.2. jsem jela nonstop s kamarádem a kamarádkou :D Kamarádka asi ve 04:00 odpadla a zůstala jsem jen s ním :D Můžu říct že znám zas o jednoho skvělého člověka navíc ;) A z noci 28.-29.2 jsem šla spát asi ve 03:00 :D a dneska zas nonstoooop!!!!!! :D Všechno potřebné k tomu tady mám :D :D (Lemon,ledový kafe,Milku,Bohemia sýrový tyčinky ^~^)

Já se loučím možná se vám ještě v blízké době ozvu ;D

Blem,blem

15. února 2012 v 19:44 | Noe |  Diario
↑ Horseen, Steeple, Ginny a já ^^

  • Ke stáji? Bude novej přírůstek vlastně rovnou dva! :) Jeden snad do CLS a druhý do neznámo kdy :D
  • Ke mně? Mám se na nic! Příjdu si jak totální blbec že se před ním neumím vymáčknout.. Ještě ke všemu dneska dá přednost takový bůůů.. Víc fakt nechci psát když jiní lidé tady odsud znají můj web. Jinak se mám fajn :D :)
  • K webu? Ty odkazy v menu NEJSOU KOMPLETNÍ!!!!!!! ještě nebyl často dodělat.
Noe letí koukat na TVD tak zas někdy :))


Klotilda blem,blem

8. února 2012 v 21:56 | Noe |  Noe

NOE

Proč Klotilda? Pochopí jen zasvěcený.

Někdy jsem cholerická, někdy melancholická. Někdy jsem milá, někdy ostrá jako břitva. Někdy mluvím jako ostravák, někdy jako liberečák.

Fajn dost toho nebaví mě to vymýšlet. Něco o mně? No tak nejsem ve škole naprosto vůbec dobrá, ale jak říkají "jsem hezký průměr". Možná tady ten text bude bez chybný, možná bude naprosto blbě napsaný ;).
Já jsem já a neřeším pomluvy ostatních. Co o mně? Nejsem zajímavá osoba a nerada vyčuhuju z davu, ale boužel se mi to často daří a potom se nemám divit že jsem za p**u. Jsem i přizpůsobivá, nervní a urážlivá.

Narodila jsem se v ČR i když jsem měla bejt eméričanka(28.8.1997 přílet domů a já se narodím 29.!!! Nejsem to já, ale blbá?!). I přesto že tam mám rodinu a mám možnost tam klidně teď hned letět jsem tam nebyla od svých 5 let a to že si sakra nic nepamatuju! :D Místo toho jezdím často do Polska za mýma milýma :)). Vím nikdo nemáte rád poláky, ale je to tak neuvěřitelně skvělej národ!(Mimochodem já sama jsem polka tak si kecy rozmyslete :P Fajn sice napů, ale ze čtvrtky mám maďara a slováka a to si mám říkat ČECH :D) Miluju to tam.

Rodina? Hmm.. jeden bratr.. jedna máma.. jeden táta.. jedna babička.. 9 živých tet.. 7 živých strýců.. 2 mrtvý ( oba Pepiková akorát jeden polák).. cca.30 bratranců a sestřenic(dál jsem nechtěla počítat)..

NESMYSLNÁ ČÁST KTERÁ PRO MĚ MNOHO ZNAMENÁ!

Musím tu dát odstavec který pro mě hrozně znamená a to byl můj český tátův bratr čily můj strýc Josef Š****a. Je to už pár let cca.3 kdy jsem přijela s tátou z odpoledky domů a koupili jsme křečkovI co jsem od strýce dostala k Vánocům napáječku. Mně nešla přidělat táta se k tomu vrhnul a řekl bratrovi ať zavolá tetě že mu něco chtěla, ale byl v práci. Bratr u mě v pokoji volá "Ahoj co si tátovi chtěla?.. Dobře.. Povím mu to.. Fajn přijede.. Tak zatím ahoj.." Bratr příjde k tátovi a chytně ho za rameno a poví něco čemu jsem pořádně nerozumněla a táta "Děláš si srandu? To nemůže bejt pravda!" a já se zeptala jestli s nimi mohu jet k tetě za sestřenkou "Ne nemůžeš!" ošklivě odpověděli a šla jsem na počítač. Když večer přijeli a já nevydržela se dívat na táty oči přišla jsem k němu se svým dosud nepohopeným humorem ( jak jsem taková mohla být...) "Tati co se stalo?" a hnusně odpovězeno "Nic" já ihned zareagovala "Něco se děje! Nebudu tady stát v úsměvu když se něco děje! Mám snad čekat až stredju uvidím v rakvi nebo co?!!" řekal jsem se svým humorem co nechápu jak jsem ho mohla mít. "Víš.. strejda dneska ráno spadnul.." a já pohotově se zeptala "Ale je v pořádku ne?" pomalu se mi hrnuli do očí slzy "No.. umřel" otec se rozplakal a já ihned běžela a práskla dveřma do pokoje. Vzpomínala jsem na to jak mi dal křečka Karkůlku.. Jak provokoval vždycky kocoura.. Na jeho smích.. Na jeho humor.. A uvědomila si že tak dokonalý člověk to byl. Byl to jenom strýc si spousta u nás ve škole myslela, ale já a tehdy sestřenka chodící ještě na základku jsme byly hlavním tématem učitelů o hodinách.. Měsíc jsme obě nebyly ve škole.. Celý měsíc plakali a plakali.. Já teda po týdnu jsem šla do školy, ale hend první hodinu volali domů že na mně vidí že se nesoustředím.. Byla to nejtěžší chvíle mého života.. Teď když to píši hrnou se mi slzy do očí a uvědomuji si jak skvělý člověk to byl. Poprvé za několik let jsme v den jeho úmrtí nebyly na tom osudným místě.. Tam u toho sloupu který straší tolik lidí.. Ale musím děkovat psovi který měl snahu ho zachránit a tomu hasičovi též.. Jenže pomoc chtěli, ale hold když se zlomí pátěř je všechno v pytli.

A ještě nejlepší chvíle? Nevím která byla nejlepší.. Mezi nejelšpí klidně můžu dát dnešní den :)) Ale tohodle se snad bude týkat jiný článek této rubriky. Ani nevíte co mm ještě v plánu s tímto :D :)


Chvíli sama doma

6. února 2012 v 12:18 | Noe |  Diario
Mám ráda tudle písničku :) Její text vystihuje moje pocity posledních pár dnů :)

  • No NYLS bylo fajn umístění máme dost, ale nechce se mi je tu vypisovat :D :)
  • Přežila jsem noc u Vivi! :D Ale moje(respektivě kámošky) sluchátka to nepřežili díky Bebetce!!! :DDD Bylo to skvělý u Viff :) Mám u ní ve foťáku fotky mého Evangelisty a jejího jezdce s jejím vybavením :DDD :)
  • No a já? Čeká vás dost dlouhý nepodstatný odstavec s tím že tady nemůžu více méně nic napsat díky své blbosti že jsem tento web poslala někomu kdo ho asi neměl vidět.. Týden jsem neměla počítač takže i přesto že jsem měla velkou chuť napsat hodnocení a udělat profily zas nic není. Ve čtvrtek(heč trčela jsem doma protože táta řekl míň jak -20°C tak nejdu do školy :P stejně tak dnes :) ) jsem na pár hodin dostala notebook bratra, ale už nebyla nálada napsat a ani čas. V pátek jsem jela už v 7:44 do Liberce s kámoškou k její mamce kde jsme zůstali až do neděle. Bylo to tam fajn NIKDY jsem nehrála tři dny v kuse dostihy a activiti :D :)
Už se raději loučím ;) Vaše Noe